Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

32231131 31 98+    //  9361530028  98+ دستگاه زیره چسبانی پنوماتیک
این دستگاه به طور گسترده ای برای کفش های اسپرت, روزمره و هر نوع کفش دیگری با زیره ی لاستیک و صاف است. این دستگاه از برنامه کنترل PLC و سیستم هیدرولیک استفاده می کند.
این دستگاه دارای عملکرد تنظیم ارتفاع کفش است. طرز کار بر اساس استانداردهای ایمنی انجام می شود. تنها اگر دکمه ی STOP فشار داده شود, برنامه ایمنی این دستگاه برای جلوگیری از هرگونه خرابی, درب را باز می کند
طرز کار: زیره را بر اساس پیش تنظیم در دستگاه قرار دهید و نوع کار دستی/اتوماتیک را انتخاب کنید.
عملکرد اتوماتیک: کفش را در محل درست دستگاه قرار دهید, هنگامی که دست ها از محل کار دستگاه خارج شدند درپوش به طور اتوماتیک بسته می شود. هوا به طور همزمان وارد می شود. این دستگاه بر اساس پیش تنظیمات عکل می کند.
عملکرد دستی: کفش را در محل درست دستگاه قرار دهید, هنگامی که دست ها از محل کار دستگاه خارج شدند دکمه شروع کار را فشاردهید و کار مشابه عملکرد اتوماتیک انجام میگیرد.

ادامه مطلب...D-685B
دستگاه زیره چسبانی زیره های کاسه ای
دستگاه D-685B دارای سیستم کنترل تمام هیدرولیک است. مناسب برای زیره چسبانی کفش های پیاده روی, زیره های لبه دار کفش های روزمره و ورزشی. عملیات زیره چسبانی, فشار به دیواره ها و پنجه ی کفش را می توان همزمان و یا به صورت جداگانه تنظیم کرد. فشار زیاد پرس و تاثیر اتصال محکم, در هزینه های کار صرفه جویی می کند. مکانیزم اتوماتیک این دستگاه, عملکرد پرس را به طور کامل انجام می دهد که این کار منجر به ارتقاء صنعت کفش می شود.
سیستم بالانس کننده اتوماتیک هیدرولیک برای مکانیزم فشار بر بازوها مورد استفاده قرار میگیرد. ارتفاع بازوها نیازی به تنظیم ندارد و این امر موجب ساده سازی عملیات می شود. طراحی مورب تنظیمات زاویه دار باعث می شود تا بتوان کفش را به راحتی در محل مناسب قرار داد.
اثصال کناره ها تماما با عمل هیدرولیک انجام می شود. هر دو طرف کفش دارای بلوک های فرم کفش است که به طور ویژه برای پرس محکم بر اساس فرم کفش طراحی شده است و بهترین عملکرد چسباندن را تضمین می کند.
این دستگاه به طور ویژه مناسب برای انواع کفش های اسپرت, مثل کفش های روزمره مردانه و زنانه. برای انجام هر عملیات, یک تنظیم عملکرد فشار وجود دارد.
 

ادامه مطلب...

صفحه1 از2